Zverte sa do našich rúk

Naša spoločnosť Plníme Sny sa okrem samotnej realizácii orientuje aj na vybavovanie rôznych povolení, ktoré sú potrebné vybaviť pred začatím stavby. Skúsenosti nám nechýbajú pri vybavovaní stavebného povolenia, s vyhotovením kúpnopredajných zmlúv,  s právnym vysporiadaním pozemkov a zastúpime vás aj pri komunikácii s úradmi. Vďaka tomu Vám ušetríme čas, ktorý môžete venovať niečomu inému.

Stavebné povolenie

Stavebné povolenie je jeden z dokumentov, ktoré potrebujeme na to, aby sme mohli realizovať stavbu.  Povolenie musí obsahovať aj prílohy, medzi ktoré patria: list vlastníctva, projektová dokumentácia, kópia katastrálnej mapy, stavebný dozor, územné rozhodnutie o umiestnení stavby,  súhlas obce s malým zdrojom znečistenia. Okrem príloh, sú tu potom prípojky, ktoré sa týkajú inžinierských sietí. Ako sami môžete vidieť, papierov je viac než dosť.

My  svojim zákazníkom ponúkame službu, ktorá spočíva v tom, že sa o stavebné povolenie vôbec nemusíte starať. Postaráme sa o to za vás, vybavíme dôležité dokumenty. Na úradoch pozisťujeme všetky potrebné informácie a urobíme to s úsmevom na perách.

Kúpno predajná zmluva na dom

Kúpna zmluva predstavuje vzťah, záväzok medzi dvoma stranami.  Tie predstavujú predávajúceho a kupujúceho účastníka. Ide o proces, na základe ktorého sa predávajúci zaväzuje predať kupujúcemu hnuteľnú vec.  Na osobu, ktorá si kupuje hnuteľnú vec spadá touto zmluvou vlastnícke právo.

Jednou z našich služieb je tiež poskytnúť klientom právne poradenstvo a následné vyhotovenie kúpno-predajnej zmluvy. Zmluvy vyhotovujú profesionáli.  Zaručujeme vám istotu, že kúpna zmluva bude 100% a zaručí vám bezpečný  prevod nehnuteľnosti do vašich rúk. Právny servis vás u nás nebude stáť absolútne nič, keďže ho našim klientom poskytujeme bezplatne.

Komunikácia medzi úradmi a klientmi

Stalo sa vám už niekedy alebo poznáte niekoho, kto si na úradoch nevedel rady? Nevedel presne ako postupovať, čo k čomu patrí, kde treba ísť s akým dokumentom? Takéto situácie sa stávajú aj pri právnom vysporiadaní pozemkov, kde tých problémov môže nastať naozaj veľa. Firma Splníme Sny má s takýmito situáciami  veľké skúsenosti a preto vám s nimi pomôžeme a dokážeme si s nimi poradiť.

Prečo my?

Pre našu spoločnosť je zmyslom stavba domu na kľúč, ktorý spĺňa všetky klientove predstavy o bývaní, pri zachovaní všetkých jeho doterajších aktivít, životného štýlu, voľného času a pri primeranej cene.

Kladieme dôraz na kvalitu výstavby, estetiku, ekonomiku a ekológiu

Čo ďalej?

→ Pozrite si naše projekty.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Telefonicky: 0948 006 665
Email: info@plnimesny.sk

Alebo vyplňte nezáväzný dopyt

Po odoslaní formuláru sa Vám ozveme do troch pracovných dní.