Stavba domu na kľúč

Všetko o stavbe domu

Našim klientom ponúkame komplexnú realizáciu nízkoenergetického domu, alebo Ekodomu  a všetko to, čo by ste mali vedieť o samotnej stavbe domu. Služby, ktoré Vám ponúkame zahŕňajú okrem stavby rodinného domu, aj celú škálu návrhov, dotýkajúce sa jeho projektu.  Tu spadajú samotné štúdiá, stavebné povolenie, realizačný projekt a inžinierske služby. Naša firma vypracuje  presný rozpočet a stanovenú cenu, aby klienti vedeli čo ich čaká. Po dokončení návrhov a stanovení rozpočtu, zrealizujeme samotnú stavbu domu na kľúč. Poslednou našou úlohou bude odovzdať Vám kľúč od vášho vysnívaného domu, aby ste si ho mohli patrične užívať.

Čo znamená dom na kľúč?

Stavbu na kľúč, alebo dom na kľúč, môžeme nazvať aj ako stavbu za krátky čas. Ide o nehnuteľnosť, o ktorú sa vám postarajú odborníci od základov až po posledné detaily. Vy poviete čo chcete, My vám to postavíme kde a ako chcete. Okrem samotnej realizácii domu na kľúč, ponúkame taktiež vybavenie stavebného pozemku i inžinierske siete a ich napojenie. Pri realizácii takejto stavby, projekt zahŕňa tiež terénne úpravy, izolácie, múry, strechu a po dokončení pevnej stavby aj veci týkajúce sa interiéru.

Realizácia montovaného domu už z časti vzniká v samotnej firme, resp. jeho súčiastky. Tie sa už len osadia do základov. Po nich prídu na rad obvodové steny, okná, dvere a povrchové úpravy.  Materiál, z ktorého bude stavba vyhotovená môže byť tehla či drevo – drevodom na kľúč. Veľmi obľúbenou stavbou z toho materiálu, je drevodom bungalov.

Montovaný dom má nespočetné množstvo výhod. Cena tejto stavby a čas jej realizácie patria na prvé priečky.  V týchto aspektoch jednoznačne vyhráva nad stavbou klasického domu, keďže  odpadávajú všetky mokré procesy. Majú veľmi dobrý tepelný odpor stien. Ďalšou výhodou je určite ekologická nezávadnosť. Stavajú sa bez použitia chemických spojov, čo znamená, že sú šetrné nie len k životnému prostrediu ale aj k zdraviu ľudí. Veľkou výhodou, na ktorú nemôžeme zabudnúť, je aj fakt, že samotné rozvody elektriny, vody a kanalizácie sa nachádzajú v jednotlivých dieloch.

Energetický certifikát rodinného domu

Takmer polovica z celkovej spotreby v domoch sa spotrebuje najmä na prípravu teplej úžitkovej vody a na vykurovanie budov. Energetický certifikát rodinného domu, je nástroj, ktorý Vám zabezpečí znižovanie energií pri každodenných činnostiach. Niečo podobné už dlhšie funguje pri spotrebičoch ako práčka či chladnička. A na takmer rovnakej báze, je to urobené v stavebníctve. My Vám ponúkame stavby, ktoré už energetický certifikát majú.

Pri certifikáte, si kladiete množstvo otázok. Jednou z nich, takmer najčastejšia, je či pri jeho vybavovaní potrebujete si vopred pripraviť rôzne podklady. Nemusíte.  Od tejto úlohy Vás odbremení spracovateľ/MY a pripravíme všetko, čo k jeho vydaniu je potrebné.

Certifikát je povinný pri kolaudácii novej či obnovenej budovy, ale tiež pri jej kúpe alebo predaji. Pri kúpe domu si vyžiadajte energetický certifikát, aby ste s tým nemali ďalšie problémy.

Prečo my?

Pre našu spoločnosť je zmyslom stavba domu na kľúč, ktorý spĺňa všetky klientove predstavy o bývaní, pri zachovaní všetkých jeho doterajších aktivít, životného štýlu, voľného času a pri primeranej cene.

Kladieme dôraz na kvalitu výstavby, estetiku, ekonomiku a ekológiu

Čo ďalej?

→ Pozrite si naše projekty.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Telefonicky: 0948 006 665
Email: info@plnimesny.sk

Alebo vyplňte nezáväzný dopyt

Po odoslaní formuláru sa Vám ozveme do troch pracovných dní.