Domy na kľúč

Montovaný dom

Nezáleží, či je dom na kľúč, alebo takzvaný montovaný dom. Do takéhoto domu patria prvky a technológie, ktoré dokážu zvýšiť využiteľnosť stavby, ako napríklad odvetranie domu, kolektory, vykurovanie, získavanie energie pomocou zemnej rekuperácie…

Pri výstavbe montovaného domu, alebo teda domov na kľúč,  je najpoužívanejší materiál drevo. Je to ľahko dostupný materiál a patrí medzi obnoviteľný zdroj. Veľa ľudí má skeptický názor na stavby z dreva, ale netreba zabudnúť na fakt, že takéto stavby dokážu prežiť dve, až tri generácie, čiže plnohodnotne spĺňajú potreby bežnej rodiny.

Drevostavby majú zdravú vnútornú klímu, optimálnu vnútornú vlhkosť a veľkou výhodou je, že pri procese výroby nevznikajú žiadne exhaláty.

Takýto dom Vám dokážeme postaviť v priebehu maximálne šiestich mesiacov.
Cieľom každého projektu je priniesť šťastie a spokojnosť pre celú rodinu.

Stavba montovaného domu ide rýchlejšie, lacnejšie a cenovo výhodnejšie. Šetrí sa tak pri výstavbe na materiáli, ako aj samotnom prevádzkovaní domu – vďaka menším tepelným stratám. Preto prvá rada nad zlato znie – snažte sa vybrať jednoduché projekty rodinných domov s kompaktným tvarom pôdorysu základov – bez zbytočných komplikovaných výčnelkov, zalomení a neštandardných tvarov architektonických prvkov.

Prečo si vybrať bungalov?

Projekty bungalovov sú v súčasnosti populárnejšie než poschodové. K hlavným výhodám bungalovu oproti „poschoďáku“ patrí jeho jednoduchšia a časovo menej náročná výstavba. „Intenzívnejší“ kontakt s okolím a v neposlednom rade absencia schodov predurčuje projekty bungalovov tak pre rodiny s malými deťmi, ako aj pre starších ľudí, ktorí už nevládzu prekonávať „výškové rozdiely“.

Pozrite si ponuku našich projektov